Pasart Design Brush Logo

Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü tek adresiniz PASART DESIGN
3 boyutun en canlı halini, ekrana sığdırabilmenin haklı gururu ile, alanında uzmanlaşmış kadromuzla birlikte sektörde hizmet vermekteyiz. Edindiğimiz tecrübe ile başarılarınıza destek vermeye devam ediyoruz. Biliyoruz ki siz müşterilerimiz için, ayrıcalıklar ayrıntılarda saklıdır.

Bundan dolayı;

Dinliyoruz; Biz biliyoruz ki iyi bir dinleyici olmak iyi anlamaktır. Sizi iyi anlayabilmek için can kulağıyla dinliyoruz.

Hedef koyuyoruz; Biz biliyoruz ki “disiplin” yaptığımız işin ciddiyeti için çok önemli. Bu nedenle her işimizi disiplin içinde çalışarak planlıyor, geliştiriyor ve en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

Hayat veriyoruz; Biz biliyoruz ki 3 boyut tek başına yeterli değil. Yükseklik, genişlik ve derinliğin yanında işlerimize ruhumuzu da katarak hayat veriyoruz.

Biz işimizi iyi biliyoruz. Siz de PASART DESİGN ’in ayrıcalıklarını yaşamalısınız. Sürekli katlanarak artan bilgi birikimlerimizle ve alanında uzmanlaşmış kadromuzla iş ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız

Pasart Design, 2004 yılında tasarım ofisi olarak kurulmuş olup, zamanla kendi bünyesinde oluşturduğu departmanlar ile müşterine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Pasart Design sektör içerisinde bulunan ihtiyaçlar doğrultusunda, kendi alanlarında profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşturduğu kadro ile Web – Yazılım, Grafik Tasarım ve 2D – 3D Modelleme sektörlerinde hizmet vermektedir.

Departmanlarımız sahip oldukları profesyonel iş deneyimlerini kendi alanlarında kullanarak kaliteli, estetik ve yaratıcı hizmetler sunmayı amaçlamıştır.

Pasart Design, Türkiye’de ve Dünya’da birçok firmanın etkili ve özel işler yapmasına yardımcı olmuş, Yaratıcı ekibi, Estetik bakış açıları ve eğlenceli çalışma sistemleriyle müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına karşı kaliteli hizmet vermektedir. Müşteriye düşen tek şey, hazırlanan işlere onay vermekten ibarettir.

Bizler,
İşimizi zorunluluk olduğu için değil sevdiği için yapan, düşünmeyi çok seven, gezmeyi, okumayı, araştırmayı, merak etmeyi, sormayı, çözmeyi, tasarlamayı, yazmayı, çizmeyi çok seven insanlarız… Ayrıca edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi, eğitim ve kurslarımızla gelecek nesillere aktarmaktan da gurur duyuyoruz…